1. Оплата банківською карткою Visa та Mastercard на сайті:

Власники карток Visa та Mastercard можуть оплатити замовлення у момент його оформлення. Процес спалти за товар: при оформеленні замовлення вам буде запропоновано скористатись платіжною системою . Після підтвердження оформлення вас буде перенаправленно на сторінку безпечних платежів де вам буде потрібно вести ваші П.І.Б., та данні вашої картки. Після успішної оплати на вашу електронну адресу прийде чек, та інформація про доставку товару.

2. Післяплата/грошовий переказ через служби доставки:

Якщо ви не бажаєте попередньо оплачувати замовлення, у нас є можливість розрахуватись в момент отримання замовлення. Нагадуємо, не забувайте взяти з собою документи, служби доставки можуть попросити вас підтвердити вашу особу.

Важливо пам'ятати: якщо ви сплачуєте покупку в момент отримання, перевізник додатково бере оплату за послугу переказу коштів на наш рахунок. Це є послугою перевізника та ця послуга є платною.

Умови переказу коштів: 20 грн + 2% від вартості замовлення.

3. Безготівкова оплата на сайті:

При оформленні замовлення через кошик сайту рахунок буде наданий від ПП «Етна Сервіс Плюс». Для оплати товарів за безготівковим розрахунком вам необхідно при оформленні замовлення вибрати тип оплати «Безготівкова оплата» і заповнити рекомендовані поля.

Після узгодження замовлення з менеджером інтернет-магазину або підтвердження його в автоматичному режимі на сайті, а також підтвердження резерву товарів вам на електронну електрону пошту буде надіслано рахунок-фактуру.

Наданий вам рахунок дійсний три банківських дні, не враховуючи день його виставлення. Якщо ви плануєте сплачувати протермінований рахунок, то необхідно уточнити наявність товару та актуальність ціни. Адже продавець не несе відповідальності за наявність товару після оплати недійсного рахунку.

Під час оформлення замовлення юридичній та фізичній особі-підприємцю необхідно вказати код ЄДРПОУ або додати для оформлення документів Виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців. Оригінали документів компанії надішлемо разом з товаром.